Nonstop pomoc
724 121 060

Na Parkáně 367, 266 01 Beroun
Tel.: 311 653 055, info@automasarik.cz

Škoda Plus

Náš autosalon AUTO MASARIK s.r.o. je držitelem certifikátu Škoda Plus

Program Škoda Plus je prodejní systém u certifikovaných prodejců ŠKODA AUTO a.s. Nabízeny jsou vozy všech značek do stáří 5ti let, ke kterým se vztahují rozsáhlé zákaznické výhody. Zvláštní kategorií jsou Roční vozy, což jsou vozy Škoda do 18ti měsíců stáří, ve stavu nového vozu a s plnou tovární zárukou minimálně na další dva roky.

Nemusí být vždy nové.

Pokud si kupujete nový vůz značky Škoda, právem očekáváte nejvyšší kvalitu, spolehlivost a bezpečnost. Stejně tak perfektní servis a služby spojené s užíváním vozu.

Proč se nespolehnout na tyto výhody i v případě ojetých vozů zakoupených od partnerů programu ŠkodaPlus?

Všechny vozy zařazené do programu ŠkodaPlus splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu nebo špatného technického stavu.

Vozy z programu ŠkodaPlus jsou nabízeny s celou řadou zákaznických výhod a především kvalitním servisním zázemím prodejce vozů Škoda. Aby bylo Vaše rozhodnutí ještě jednodušší, je možné při koupi těchto vozů využít mimořádně příznivých podmínek financování.

Co znamená "ŠkodaPlus"?

ŠkodaPlus je nový program pro prodej ojetých vozů v prodejní síti Škoda. Partnerem programu se může stát pouze prodejce splňující náročná kvalitativní kritéria pro prodej ojetých vozů – taková, aby se pro Vás i nákup ojetého vozu stal bezstarostnou a bezpečnou záležitostí bez nemilých překvapení.

Přes název ŠkodaPlus se však nemusíte obávat omezeného výběru – u našich obchodníků totiž naleznete pod touto značkou nejen vozy Škoda, ale i vozy dalších značek, splňujících přísné standardy a nepřesahujících 5 let stáří.

Vozy Škoda jsou mimořádně oblíbené i jako "mladé ojeté", a proto budou u našich prodejců právě takové vozy (maximálně 18 měsíců staré, nízký počet najetých kilometrů) ve speciální kategorii ŠkodaPlus Roční vozy. Nejdůležitější pro Vás je, že na takový vůz dostáváte minimálně 24 měsíců plné záruky Škoda Auto. Získáte tak stejnou jistotu jako při koupi nového vozu!

Proč si vybrat pro nákup vozu právě partnera programu ŠkodaPlus?

 • ŠkodaPlus je program prodejní sítě Škoda Auto, dohlížející nad kvalitou poskytovaných služeb
 • Každý partner programu ŠkodaPlus musí splňovat přísná kvalitativní kritéria, která jsou průběžně kontrolována
 • Prodejní místa s plným zázemím autorizovaného servisu prodejců Škoda
 • V případě zájmu o vůz z programu ŠkodaPlus jsou pro Vás připraveny služby na profesionální úrovni, které Vám usnadní celý proces prodeje/nákupu vozu
 • V síti ŠkodaPlus Vám nabízíme ucelenou řadu modelů Škoda dostupných jako tzv. Roční vozy s plnou zárukou výrobce v délce trvání minimálně 2 roky
 • Stejně jako při prodeji nových vozů, i v programu ŠkodaPlus jsou pro nás prioritou spokojení zákazníci
 • Využijte tedy našeho zázemí a široké sítě provozoven – Váš nejbližší partner ŠkodaPlus jistě není daleko!

Co znamená označení vozu ŠkodaPlus?

Kategorie ŠkodaPlus zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří pěti let a splňujících zároveň přísná kvalitativní kritéria. Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu Vám partner programu ŠkodaPlus nabídne řadu dalších výhod:

1. Zkušební jízda

Projeďte se ve vyhlédnutém voze podle libosti. Zkušební jízda zůstává nejdůležitějším prostředkem jak zjistit, zda Vám vybraný vůz vyhovuje a splňuje všechny Vaše požadavky. Prodejce Škoda Vám rád názorně předvede všechny funkce a výbavu vozu. Všechny vozy ŠkodaPlus jsou připraveny k okamžité zkušební jízdě.Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

2. Výkup Vašeho vozu

Pokud se rozhodnete pro nový vůz značky Škoda nebo vůz z programu ŠkodaPlus, rádi Váš stávající automobil vykoupíme. Vyškolený technik přezkouší stav Vašeho vozu a nabídne Vám férovou výkupní cenu kalkulovanou dle ceníků nezávislé profesní organizace.Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

3. Předprodejní příprava vozu

Všechny vozy v programu ŠkodaPlus prošly důkladnou předprodejní přípravou v plně vybaveném servisu Škoda, která prověřila jejich technickou a optickou kvalitu. Můžete se tak spolehnout, že Váš nový vůz nebude vyžadovat dodatečné nákladné investice.Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

4. 12 měsíců záruka

Zeptejte se prodejce ŠkodaPlus na 12měsíční záruku pro Váš nový vůz – ta Vás ochrání před neočekávanými výdaji za poruchy vzniklé po převzetí vozu. Její krytí zahrnuje všechny komponenty od motoru po elektroniku.Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

5. Atraktivní podmínky financování

Společnost ŠkoFIN Vám vždy dokáže nabídnout individualizované podmínky financování a s vozem tak můžete odjet ihned i bez potřebné hotovosti. Volba mezi leasingem s nízkými měsíčními splátkami a flexibilní koncovou splátkou nebo úvěrem je pouze na Vás. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

6. Výhodné pojištění vozu

Díky značkovým pojistným produktům od partnerů ŠkodaPlus ve Vám otevírají široké možnosti, jak chránit sebe i Váš vůz. Vše lze samozřejmě zajistit přímo při koupi vozu bez zbytečných průtahů. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

7. Doživotní záruka mobility na vozy Škoda

Se zárukou mobility si můžete být jistí, že vždy dosáhnete svého cíle. V případě poruchy zajistíme náhradní vozidlo, resp. odtah do nejbližšího servisu. Záruka mobility Vám bude v případě provádění předepsaných servisních inspekcí u autorizovaných servisních partnerů Škoda automaticky prodlužována. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

8. Certifikát vozu

K vozidlu zakoupenému v rámci programu ŠkodaPlus obdržíte certifikát osvědčující, že:

 • vozidlo není k datu vydání certifikátu evidováno jako odcizené v ČR
 • vozidlo, jednoznačně určené svým identifikačním číslem (VIN), odpovídá uvedenému roku výroby
 • identifikační číslo vozidla (VIN) neobsahuje nepovolené znaky a odpovídá deklarované značce vozidla
 • vozidlo splňuje všechny technické požadavky a standardy ŠkodaPlus

Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

9. Vyřízení veškerých formalit

Pro usnadnění Vašeho života a úsporu času Vám partner programu ŠkodaPlus nabídne možnost vyřízení veškerých formalit spojených s nákupem nebo prodejem vozu. Vy si jen vyberete vůz a v dohodnutý termín odjedete bez nutnosti navštěvovat úřady.Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

10. Roční kontrola zdarma

Momentem prodeje naše péče o Vás zdaleka nekončí. Využijte možnost přijet po jednom roce od prodeje vozu a nechte si jej důkladně zkontrolovat – to Vám zaručí další porci bezstarostných kilometrů za volantem. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

Co znamená označení vozu ŠkodaPlus Roční vozy?

Velmi mladé ojeté vozy Škoda v perfektním stavu – to jsou ŠkodaPlus Roční vozy. Zakoupením Ročního vozu získáte jistotu, že bude odpovídat nejvyšším požadavkům, a že se z tohoto rozhodnutí budete těšit ještě dlouhou dobu. Nad rámec programu ŠkodaPlus získáte:

1. Vozy mladší 18 měsíců

Pokud hledáte vůz takřka na úrovni nového, jen do něj nechcete tolik investovat, nebo má být nákup u partnera ŠkodaPlus vstupem do světa automobilů – pak máme právě pro Vás výbornou nabídku těchto mladých vozů: Jsou jako nové, jen levnější.Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

2. Najeto do 30 000 km

Takřka nový vůz nejen datem výroby, ale i počtem ujetých kilometrů. Můžete si být jisti, že vozy této kategorie jsou skutečně na začátku své životnosti a čeká Vás s nimi ještě velká porce kilometrů. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

3. Dvouletá záruka Škoda Auto

Zásadní rozdíl mezi novým a ojetým vozem je v záruce – většinou již záruka výrobce na ojetý vůz není nebo z ní zbývá jen několik měsíců. Ne však u vozů z programu ŠkodaPlus! Všechny ŠkodaPlus Roční vozy mají ještě minimálně 2 roky tovární záruky od Škoda Auto – Vaše jistota je tedy dokonalá. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.

4. Záruka výměny vozu

Pokud by se náhodou stalo, že Vám vybraný vůz z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete jej u partnera ŠkodaPlus během jednoho dne vyměnit za jiný z jeho stávající nabídky. Rozsah a platnost zjistíte u partnera ŠkodaPlus.