Nonstop pomoc
724 121 060

Na Parkáně 367, 266 01 Beroun
Tel.: 311 653 055, info@automasarik.cz


Kontakty

AUTO MASARIK s.r.o.

Na Parkáně 367
266 01 Beroun
Tel.: 311 653 055
info@automasarik.cz

IČO: 241 88 638
Výpis z OR - ZDE

Otevírací doba:

Po–Pá: 7.00–18.00
So: 8.00–12.00

Prodej vozů:

Po–Pá: 8.00–18.00
So: 8.00–12.00

Souřadnice GPS:

49°57'46.055"N, 14°4'36.124"E

Ukázat 3D prohlídku v novém okně
Ukázat mapu v novém okně

Vedení společnosti

Pavel Masarik
Jednatel
Telefon: 311 653 050
vedeni@automasarik.cz

Mgr. Dana Vítková
Provozní ředitelka
Telefon: 602 560 263
dana.vitkova@automasarik.cz

Leoš Dostál
Obchodní ředitel;   Marketingový koordinátor                                  Telefon: 724 745 367                                      leos.dostal@automasarik.cz

Prodej nových a ojetých vozů

Servis

Jan Binko                                                Prodejce nových vozů                            Telefon: 778 480 317  jan.binko@automasarik.cz prodej@automasarik.cz

Martin Norek                                          Prodejce nových vozů  
Telefon: 602 774 753   martin.norek@automasarik.cz  prodej@automasarik.cz

David Náhlík                                           Vedoucí prodeje ojetých vozů              Telefon: 724 148 335 david.nahlik@automasarik.cz prodej@automasarik.cz

Václav Raška                                         Prodejce ojetých vozů                          Telefon: 724 260 899                            vaclav.raska@automasarik.cz   prodej@automasarik.cz

Petr Pomyje                                         Prodejce ojetých vozů                          Telefon: 605 355 492 petr.pomyje@automasarik.cz prodej@automasarik.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Luděk Strnad
Vedoucí servisu; 
Telefon: 724 148 337                                    ludek.strnad@automasarik.cz                              servis@automasarik.cz

Alexandr Čermák                                                                             Servisní poradce                                                                            Telefon: 724 0888 586                          alexandr.cermak@automasarik.cz                            servis@automasarik.cz

David Masarik                                                                                 Servisní poradce                                                                                       Telefon: 724 813 388                                                  david.masarik@automasarik.cz                                                                servis@automasarik.cz

 

 

 

                                          

Sklad náhradních dílů a příslušenství

Reklamace, stížnosti, náměty

Martin Zíma
Vedoucí skladu
Telefon: 311 653 033
Mobilní telefon: 724 160 718
martin.zima@automasarik.cz                                                                sklad@automasarik.cz

reklamace@automasarik.cz