Nonstop pomoc
724 121 060

Na Parkáně 367, 266 01 Beroun
Tel.: 311 653 055, info@automasarik.cz

Nová ŠKODA KAROQ od 529 900 Kč v konfigurátoru

 

Nakonfigurujte si nový model ŠKODA KAROQ podle Vašich představ, konfiguraci nám zašlete ma prodej@automasarik.cz a můžete být mezi prvními majiteli tohoto krásného nového vozu.

 

ŠKODA KAROQ je nové kompaktní SUV značky. Jméno a jeho psaná podoba pochází z jazyka Aleuťanů, kmene původních obyvatel, žijících na ostrově u jižního pobřeží Aljašky. Jméno KAROQ je kombinací výrazů ‘KAA’RAQ’ (auto) a ‘RUQ’ (šíp).

Prostorově vymodelovaná příď dostala geometricky tvarované světlomety s precizními konturami.

ŠKODA KAROQ nabízí nové asistenční systémy, Full LED světlomety a vůbec poprvé ve voze značky ŠKODA také Digital Instrument Panel.

ŠKODA KAROQ nabízí nové asistenční systémy, Full LED světlomety a vůbec poprvé ve voze značky ŠKODA také Digital Instrument Panel.

Velký rozvor náprav naznačuje velkorysý vnitřní prostor, tak charakteristický pro vozy značky ŠKODA. Karoserie má krátké převisy, charakteristický tvar sloupku D a ostře ukončenou záď.

Atraktivní krystalické tvary jsou patrné i na dělených zadních skupinových svítilnách, jejichž vnitřní část je integrovaná do výklopné zádě.

Vzhled světlometů našel inspiraci v tradičním umění českých sklářů. Krystalické tvary, ozdobené osmi „očními řasami“ uvnitř hlavního světlometu, spoluutvářejí funkční prvek s jedinečným designem.

Nové kompaktní SUV značky ŠKODA má v sériové výbavě elektronickou parkovací brzdu, volitelně se dodává s pohonem 4×4 a sedmistupňovou převodovkou DSG. 

Díky inovativním řešením patří ŠKODA KAROQ v oblasti konektivity na vrchol segmentu. Infotainment vychází z druhé generace koncernové modulární stavebnice. Nabízí vysoce moderní funkce a rozhraní a je vybaven kapacitními dotykovými displeji.

Chcete být mezi prvními, kteří si vůz vyzkouší při předváděcí jízdě? Pošlete nám kontakt a budeme Vás informovat o možnostech předváděcí jízdy - náš mail ZDE